Kniha Slušnost není slabost

Kód: 2004
10 hodnocení
199 Kč
Skladem (30 ks)

Naše společnost hrubne, zdvořilost a laskavost se vytrácí neznámo kam, to je prostě fakt. Co bylo dříve nepřípustné, je dnes normální, nebo je dokonce bráno pozitivně - jako „cool“. Ani naši čelní představitelé, významné osobnosti, které by měly být příkladem, si mnohdy nejdou pro nadávky a sprostá slova daleko. A nejvíc iluzí asi ztratíme, když se podíváme na nějakou internetovou či facebookovou diskusi. Tolik vulgarity a urážek, které se pod rouškou anonymity na nás vyrojí, by dříve stačilo na několik trestních oznámení. „Je smutné, že tento příklad sledují naše děti. Nechceme moralizovat, ale rády bychom připomněly některé zásady, které mohou udělat náš život příjemnějším,“ říká Květoslava Santlerová, jedna z autorek knihy SLUŠNOST NENÍ SLABOST.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Najdeme zde odpovědi na tyto otázky i mnoho dalších. V roli čtenářů si zopakujeme to, co bychom už měli znát, ale dozvíme se i různé zajímavosti ze světa společenského chování. Dodržování zmíněných pravidel nám bezpochyby usnadní vzájemné soužití. Naše chování ve společnosti je navíc jedním z významných prvků, které tvoří jak naši osobní image, tak image naší firmy.

Společenská pravidla se nám mohou v praxi pěkně zamotat, a být tak zdrojem řady trapných, ale i komických situací. A právě s nimi autorky v knize pracují. Vše s úsměvem popisují na situacích z běžného života, pracovního i společenského prostředí. Knihu podtrhují vtipné a originální ilustrace Denisy Proškové.  

„Zdvořilost a znalost společenských pravidel je předností. Věříme, že se nám podaří alespoň trochu přispět ke kultivaci vztahů mezi lidmi,“ dodávají závěrem autorky Květoslava Santlerová a Lucie Brothánková.

 

Vydala Santia, s.r.o. v roce 2018

www.santia.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: