White Elephant - Menstruace a PMS

Kód: 132
1 hodnocení
777 Kč
Skladem (2 ks)

Studie premenstruačního syndromu se různí v tom, kolika žen se vlastně tento problém týká. Udává se, že 25–50 % žen trápí určitým stupněm PMS a 8–15 % trpí vážnými příznaky. Společnost White Elephant nabízí množnost zbavit se těchto obtíží výhradně přírodní cestou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

White Elephant vyvinula unikátní bylinný přípravek za tímto účelem. Pupalkový olej je svým účinkem na PMS naprosto unikátní. Celá řada klinických studií to potvrzuje a v mnoha zemích (např. Velká Británie) schválila pupalku jako prostředek ke zmírnění PMS. Kozlík lékařský a Šišák bajkalský mají sedativní účinek, výrazně pomáhají při nervovém napětí a podrážděnosti. Andělika čínská (dong quai) je v tradiční čínské medicíně používána při bolestivé menstruaci. Maca se používá při vyčerpanosti a únavě (psychické i fyzické). Lněný olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny a další cenné látky, které mají na organizmus harmonizující a adaptogenní účinky.

Společnost White Elephant nabízí účinnou alternativu chemických léčiv bez syntetických a jiných cizorodých látek.

 

Složení v denní dávce obsah balení
Maca horská stand. extrakt (Lepidium Meyenii) 260 mg 7,8 g
Andělika čínská (Angelica sinensis)stand. extrakt  220 mg 6,6 g
Kozlík lékařský stand. extrakt (Valeriana Officinalis) 160 mg 4,8 g
Šišák bajkalský stand. extrakt (Scutelaria Baicalensis) 160 mg 4,8 g
Lněný olej LZS 2,33 ml 70 ml
Pupalkový olej LZS 1 ml 30 ml

 

SLOŽENÍ: Glukózo - fruktózový sirup, lněný olej LZS, pupalkový olej LZS, maca horská standardizovaný extrakt, andělika čínská standardizovaný extrakt, kozlík lékařský standardizovaný extrakt, šišák bajkalský standardizovaný extrakt.

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Používejte jako udržující dávku 5 ml denně (čajová lžička). 2 – 3 dny před očekávanou menstruací a v jejím průběhu je nutné dávku zvýšit na 20 – 30 ml (1,5 – 2 polévkové lžíce).

Samozřejmě je možné volit individuální dávkování (dávku zvýšit dlouhodobě, nebo naopak snížit v průběhu menstruace). Je potřeba si najít vyhovující aplikační schéma.

 

SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte při pokojové teplotě, neskladujte na přímém slunci a mrazu.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

 

OBSAH:

500ml (30 denních dávek)

 

VÝROBCE:

Green idea s.r.o., Vodova 40, 612 00  Brno

 

ZEMĚ PŮVODU:

Česká Republika

 

MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST:  

24 měsíců od data výroby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: