Náš příběh

Sníte svůj sen o vlastním podnikání? Jsme tu pro vás, abychom vás povzbudily, podržely, pomohly vám překonat překážky a nenechaly se ničím odradit jít dál. ŽENY s.r.o. spojují již přes 50 000 akčních žen, které se vzájemně inspirují nejen na našem webu, ale potkávají se i osobně, vzdělávají se, baví a vzájemně si předávají své zkušenosti také v našich Pracovnách ŽENY s.r.o. v různých městech.

Více než čtyři tisíce podnikavých žen a podnikatelek sdružujeme v projektu Podnikavá žena. Ženy zde najdou zázemí a podporu svého podnikání, mohou prezentovat své aktivity, upozorňovat na své akce a nabízet své produkty či semináře a přednášky, a najít tak snáze cestu do širokého světa spotřebitelek (tj. desítek tisíc žen z webu www.zenysro.cz), které se mohou stát jejich zákaznicemi a klientkami.

Vzájemná pomoc a podpora, to je prvotní myšlenka naší zakladatelky Evy, která se jako zkušená podnikatelka rozhodla pomáhat ostatním nadšeným a odhodlaným ženám. Proto nabízíme i tento eshop, kde najdete právě výrobky českých a slovenských podnikavých žen. Chceme jim pomáhat vlastními zkušenostmi za podpory vás žen i našich partnerů AMSP ČR, RB, ale i dalších firem, kterým zprostředkováváme nákupy produktů žen, které se k nám přidají.

Pomáháme podnikatelkám připravit vlastní živnost či obchodní společnost, nabízíme vzdělávací cyklus, kde se dozvíte, jak založit firmu, jak obchodovat, vést finance, na co se připravit při jednání s úřady i se zákazníky. Každoročně na desítkách akcí představujeme úspěšné podnikatelky, oceňujeme ženy, které mají v mikropodnikání výjimečné výsledky a vytváříme jim obchodní prostor pro elektronické nákupy a prodeje, a to jak mezi sebou, tak vůči spotřebitelskému segmentu.

Vyberte si tedy z produktů v našem eshopu a podpořte české a slovenské podnikavé ženy! Je z čeho vybírat. Platit je možné v korunách i eurech, stačí kliknout na odpovídající měnu. O svou zkušenost s výrobky se pak podělte v diskuzi na stránkách, ale i ústně mezi svými přáteli. Není nad osobní doporučení! Přidáte se? Pomůžete nám?

Podnikavé ženy z ŽENY s.r.o.