Vlasy jako lvice na základech ajurvédské zkušenosti

Tak, jak skuhrám pořád na svou pleť, která mě fakt trápí od puberty, tak je pravdou, že na vlasy si stěžovat nemůžu. Jediné období, kdy jsem fakt byla absolutně bez jediného flíčku na pleti, byla doba po narození Františka a téměř dvou letech kojení. Bohužel pak se vše vrátilo do normálu. Tenkrát to ale příroda vykompenzovala jinde – pro změnu mi šíleně padaly vlasy! Prostě člověk nikdy nemůže mít vše!

A když už pak přestaly padat, zhoršila se zase pleť a vlasy stejně jako pleť na každou změnu a stres reagují lupy… Takže jsem začala hledat a zkoušet, jak svým vlasům pomoci. 

Mně osobně pomáhají základní pravidla, například nemýt si vlasy na noc, resp. nechodit spát s mokrými vlasy, ale pořádně je prosušit. Šampony, ale i barvy na vlasy bez chemie mě naučila používat moje kamarádka Hanka Moneam. Na o byla to i ona, která mě naučila občas aplikovat NO POO metodu! Doporučuji mrknout případně i na reportáž z pořadu Všechno, co mám ráda, kde jsem měla Hanku jako hosta a vše jsem vyzkoušela na vlastní vlasy a od té doby praktikuji pravidelně! 

A je to právě také Hanka, která mi začala míchat bylinky na vlasy. Tedy bylinky, kterými pravidelně po mytí vlasy opláchnu. Doporučuji přečíst si různé články k tématu bylinek, obzvlášť třeba na základě ajurvédské zkušenosti o síle z přírody. A jestli chcete vyzkoušet, mrkněte, v jakém složení fungují mně a vyberte si z našeho e-shopu!