Pohádky mého života

2 hodnocení

Nechte si vyprávět pohádky od Annie D. Fox, které jsou plné strhujících a dojemných zážitků o její cestě životem od ubrečeného poslušného děvčátka ke zralé, sebevědomé a úspěšné ženě.

Annie, vlastním jménem Anna Dzurenda, představuje své životní zkušenosti a lekce, které s pokorou chápe jako příležitosti k růstu a svobodě. 

280 Kč
Skladem (6 ks)

V knize si každý najde to své, je plná zajímavých postřehů. Může Vám pomoci nejen v běžném každodenním životě, ale při zodpovězení zásadních otázek jako "jak a proč žít". 

 

Co Vám kniha přinese? 

 

Inspiraci - Podobné příběhy ve vztazích se dějí každý den. Přišel čas podívat se i na vaše příběhy z jiného úhlu pohledu. Následujte Annie a pozorujte, jakým způsobem začala naslouchat svému vnitřnímu hlasu.

 

Zrcadlo - Podobné příběhy ve vztazích se dějí každý den. Přišel čas podívat se i na vaše příběhy z jiného úhlu pohledu. Následujte Annie a pozorujte, jakým způsobem začala naslouchat svému vnitřnímu hlasu.

 

Důležité otázky - Navede vás, abyste na události ve svých životech dokázali nahlížet v širších souvislostech. A začali se ptát. Naše vnitřní vedení je velice moudré a čeká na naše otázky.

 

 

Kód Kód: 170
Jméno značky: Annie D. Fox
Kategorie: Poslední kusy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: